تجليل از مقام شهدا راهكار اشاعه فرهنگ دفاع مقدس است

th.jpg

فرمانده گردان حضرت رسول (ص) سمنان گفت: تجليل از مقام شهدا و زنده نگه داشتن ياد و خاطره آن عزيزان سفر كرده و پيمودن راه آن عزيزان بي شك بهترين وسيله در راستاي اشاعه فرهنگ دفاع مقدس است.

محمد جواد دري در گفت و گو با ستاد خبري كنگره بزرگداشت سه هزار شهيد استان سمنان اظهار داشت: در روزهايي كه همه ارگان هاي نظامي و غيرنظامي در استان در تكاپوي برگزاري هرچه با شكوهتر  برنامه هاي مربوط به كنگره 3هزار شهيد استان هستند؛ گردانهاي امام حسين(ع) استان به وي‍ژه گردان حضرت رسول (ص) سمنان در طول برگزاري اين مراسم هر روز با تمامي نيروهاي اين يگان با برگزاري رژه موتوري در شهر  ياد و خاطره روزهاي حماسه و ايثار را براي مردم استان زنده كرده است.

 

وي با بيان اينكه تلاش براي معرفي مجاهدت شهدا كشور را برابر دشمنان بيمه مي كند، خاطرنشان كرد: تجليل از مقام شهدا و زنده نگه داشتن ياد و خاطره آن عزيزان سفر كرده و پيمودن راه آن عزيزان بي شك بهترين وسيله در راستاي اشاعه فرهنگ دفاع مقدس است.

 

فرمانده گردان حضرت رسول (ص) سمنان اظهار داشت: تربيت نسلي براي ساختن هر چه بهتر ايران اسلامي است تا دشمنان بدانند كه به بركت خون شهيدان و تلاش رزمندگان است كه امروز كشور ما در امنيت و آرامش كامل چشم به آينده دوخته است.

دري افزود: به اندازه سالها تدريس و بحث در مورد تلاش و مجاهدت رزمندگان، در چند روز برگزاري برنامه كنگره شهدا آن اثرگذاري لازم به دست مي آيد و مردم از نزديك و با تمام وجود، مجاهدتهاي صورت گرفته در سالهاي اخير را درك و لمس مي كنند.

0 نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.*