او همه را خطاب قرارداد!!!

PIC KHALESI1.jpg

بسم‌الله الرحمن الرحیم. یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی وادخلی جنتی

ای نفس قدسی مطمئن و دل آرام امروز به حضور پروردگارت بازآی که تو خشنود و او راضی از توست. بازآی در صف بندگان خالص!

ای خدای بزرگ ای قادر بی‌همتا یکتا آفریدگار دو جهان و ای که کریمی، رحیمی  قادری و عالمی؛ ای که بود و نبود ما از آن توست؛ منت نه بر این بنده گنهکار رو سیاه و نظری از روی لطف کن بر من که گناه زیاد کرده‌ام. کمرم از شدت گناه و معصیت خم گشته؛ از همه جا بریده و نالان و سرگردانم. فقط روزنه امیدم تویی. از تو ناامید نیستم. می‌دانم سرانجام جواب ناله‌های دردمند مرا می‌دهی و صدای العفو مرا می‌شنوی، از لطف و بزرگیت مرا ناامید نخواهی کرد و اکنون که در میان بندگان مخلص درگاهت این عزیزان بسیج و این غیوران ایثارگر هستم، حتماً از سر لطف آنها به من هم نظر خواهی افکند. ای خدا! به جبهه آمده‌ام به خاطر رضای تو و یاری و کمک به اسلام و حسین زمان؛ باشد که مورد قبول واقع و این حرکت ناقابل من پذیرفته شود. بعد از بخشش از گناه‌ها و خطایا مرا هم در راه خودت به فوز عظیم شهادت نائل بگردان! باشد که سرخی خونم به کارنامه سیاه اعمالم فائق آید و خدمتی باشد در راه اسلام و قرآن که در دوران عمرم جز معصیت و گناه کاری برای اسلام انجام نداده‌ام.

اما شما امت شهیدپرور ای دلیر مردان خطه ولایت، برخیزید و همت کنید و سلاح از کف فتاده شهدای گلگون کفن را برگیرید و لباس رزم پوشیده عزم را جزم کرده راهی صحنه نبرد شوید که امروز صحنه کربلا دوباره تکرار شده؛ مبادا از قافله عقب مانیم که فردا بسیار دیر است و اگر امروز حسین زمان را یاری نکنید در دنیا و آخرت مورد خشم و غضب الهی خواهید بود و شهدا بر شما نخواهند بخشید.

اما شما خانواده معظم شهدا! در این امتحان الهی مقاوم و استوار باشید که استواری و پایداری شما استواری و پایداری انقلاب و اسلام است و مقاومت و ایثارگری شما باعث حسرت و ناامیدی دشمنان خدا.

اما شما بسیجی‌های غیور و شجاع و ای شیران روز و زاهدان شب، همت را دوچندان کنید و به جبهه‌ها هجوم برید و با یک ضربه کاری کار صدام و صدامیان را به پایان رسانید و دل امام زمان و نائب برحقش و خانواده شهدا و امت حزب‌الله را شاد کنید.

و شما ای پاسداران، ای عزیزانی که امام می‌گوید:« ای کاش من هم یک پاسدار بودم.» پس بنگر امام در حقت چه‌ها گفته و این سخن چه مسؤولیت سنگینی به دوش شما نهاده. هر آنچه لیاقت این سخن است انجام دهید تا مدیون امام و خون شهدا نباشید.

و اما شما رزمندگان سنگر دانشگاه و مدرسه همت کنید در سنگر مدارس همچون سنگر جبهه‌ها همیشه پیشتاز و سربلند باشید و باعث آبرو و حیثیت برای انقلاب و اسلام باشید نه باعث تضعیف.

و اما شما مسؤولینی که امور امت حزب الله در دست شماست! مبادا این خونها را با کارهایی که در شأن یک مسؤول در جمهوری اسلامی نیست به هدر دهید و باعث دلسردی مردم و به خصوص خانواده شهدا شوید که در پیشگاه شهدا همیشه سرافکنده خواهید بود.

و اما تو ای خواهر! به حفظ حجاب، عفت و وقارت همت کن که فاطمه زهرا الگو و اسوه شماست. مبادا با کارهای ناپسند حاصل خون شهدا را هدر دهی و یک مشت آدمهای عوضی از خدا بی‌خبر را از خود راضی کنی!

و اما شما ای پدر و مادر عزیزم! می‌دانم در طول زندگی شما را زیاد اذیت و آزار کرده‌ام و در زندگی جز دردسر کاری برای شما انجام نداده‌ام؛ از شما می‌خواهم که مرا ببخشید و از خدا برایم طلب مغفرت کنید و در شهادت داداش حسن هم ناراحت نباشید و بر شهادتم صابر باشید و صبر پیشه کنید که خدا با صابرین است.« ان الله مع الصابرین» و اگر خدا شهادت را نصیبم کرد هیچ ناراحت نباشید که امانت خدا را به او بازگردانده‌اید و گریه کنید بر شهید که باعث تداوم انقلاب است، ولی به هیچ وجه بی‌تابی نکنید که باعث می شود دشمنان شاد شوند.

و اما همسر فداکارم، می‌دانم در مدت زندگانی زیاد با تو نبودم و بیشتر اوقات از تو دور بودم و تو با وجود این مشکلات صبر کردی و ان‌شاءالله همانند سرورت فاطمه زهرا و زینب کبری استوار خواهی ماند. بر شهادتم غمگین مباش که ا‌ن‌شاءالله اجر عظیمی از طرف خدا در دنیا و آخرت در انتظار توست. در تربیت مرضیه کوشش کنید که ان شاءالله در آینده خدمتگزار برای اسلام باشد.

اما در پایان شما را به تقوا سفارش می‌کنم از کلیه کسانی که بر گردنم حقی دارند می‌خواهم که مرا ببخشند و از خدا برایم طلب مغفرت و بخشش کنند. در ضمن هر جایی مجلسی گرفته می‌شود اعلان شود، اگر کسی بر من حقی دارد که قابل پرداخت است به او پرداخت وگرنه بر من ببخشد که ان‌شاءالله خدا بر همه ما رحمتش را نازل گرداند!

همچنین پول‌هایی که از مردم قرض کرده‌ام به صاحبانش که اسامی آنها در دفترچه در خانه موجود است و در مورد اموالم طبق موازین شرعی عمل شود. به امید آن روزی که راه کربلا باز شود و قدس عزیز هم از چنگال صهیونیست‌های خون آشام خارج شود و به امید آن روز که امت ما سربازان و یاران حضرت امام مهدی باشند که قیام به قسط می‌کند. والسلام.

سرباز حقیر و خدمتگزار اسلام

      محمدرضا خالصی

10/1/63 34

 

0 نظر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.*